Заклад відкрито у 1991 році. Відтоді у нашому закладі зібрався чудовий колектив педагогів, творчих і талановитих однодумців для яких професія вихователя це справа усього життя.

У закладі працюють 14 груп: 5 груп загального розвитку, з них: одна - для дітей віком від 2-х до 3-х років, 4 групи для дітей віком від 3-х до 6(7) років; 6 спеціальних груп для дітей із загальним недорозвитком мовлення, 3 інклюзивні групи. У педагогічну практику нашого закладу впроваджуються нові ідеї, застосовуються новітні розробки, здійснюється нестандартний ефективний підхід до освітнього процесу

Пріоритетним завданням нашого дошкільного закладу є забезпечення рівних стартових можливостей всім дітям дошкільного віку, зокрема, дітям з особливими освітніми потребами. Ми багато років працюємо з дітьми з особливими освітніми потребами та досягли певних успіхів. В закладі створено інклюзивне освітнє середовище. Досвідчені педагоги професійно організовують освітній процес з дітьми, продуктивно взаємодіють з батьками. Приміщення закладу адаптовані до індивідуальних особливостей дітей. Спеціалісти (вчителі-логопеди, вчитель-дефектолог, практичний психолог, соціальний педагог) проводять індивідуальні та групові корекційно-розвиткові заняття в спеціально обладнаних кабінетах, ресурсній кімнаті.  

Досвід роботи закладу представлений в проєктах та конкурсах районного, міського та всеукраїнського рівня, а саме: проєкт «Лялька як персона», конкурси на отримання грантів Київського міського голови «Чуйне серце», «Заклад ідеєю», «Сучасне інклюзивне освітнє середовище. Простір можливостей». В Київському міському конкурсі на краще інклюзивне освітнє середовище представили власний проєкт «Середовище, що належить дітям», посіли 2 місце. У конкурсі «Мій улюблений дитсадок»-2021 року зайняли 2 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України. В Лайт-конкурсі «Кращий логопедичний кабінет ЗДО»-2021 року - 3 рейтингове місце серед 100 кращих ЗДО України.  

Педагоги нашого закладу діляться власним досвідом роботи з актуальних проблем дошкілля на сторінках фахових видань «Дефектолог», «Психолог дошкілля», «Соціальний педагог», «Вихователь-методист дошкільного закладу». Заклад дошкільної освіти є базою практики для студентів педагогічних вишів, а саме, Національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, Київський університет ім. Бориса Грінченка.

У закладі працюють гуртки художньо-естетичного спрямування.