У закладах загальної середньої освіти Дарницького району м. Києва відбулися урочисті церемонії вручення свідоцтв про повну загальну середню освіту випускникам 11-х класів.

💙 У Ліцеї № 255 випускний пройшов під гаслом «Ми цвіт землі – святої України!». Свято було наповнене щирими словами подяки, теплими спогадами та яскравими творчими виступами. Випускні вальси, пісні, флешмоб за участю учнів і педагогів, зворушливі звернення вчителів та батьків створили атмосферу, яку присутні запам’ятають назавжди.

🌟 У Ліцеї № 267 також перегорнули ще одну яскраву сторінку ліцейної історії. Випускники отримали свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти, а 23 учні були відзначені за високі досягнення у навчанні та нагороджені ліцейними золотими медалями. Цей успіх став результатом наполегливої праці учнів, підтримки батьків та професіоналізму педагогів.

🎶 У Скандинавському ліцеї свято теж було теплим і душевним. Випускники та класні керівники подарували присутнім зворушливі музичні виступи, а традиційний вальс став справжньою окрасою вечора. Директорка ліцею Т. Пушкарьова наголосила, що це покоління пройшло непростий шлях, навчившись бути сильним, відповідальним і людяним навіть у часи випробувань.

💛💙 У добру путь, дорогі випускники 2026 року! Несіть світло своїх сердець у світ, любов до України, сміливість творити зміни та віру у власні сили. Пишаємося вами та віримо у ваші майбутні перемоги! 🎓🌟