
День, який назавжди залишиться у серці!
У Ліцеї № 302 Дарницького району м. Києва відбулася особлива та зворушлива подія — випускники отримали свідоцтва про повну загальну середню освіту. Це не просто документ, а символ наполегливої праці, здобутих знань, яскравих перемог, справжньої дружби та незабутніх шкільних років.
Позаду — сотні уроків, хвилювання перед контрольними, цікаві проєкти, перемоги у конкурсах і змаганнях, щасливі миті та виклики, які зробили випускників сильнішими. Тепер ліцей з гордістю проводжає їх у доросле життя.
Попереду — нові горизонти, сміливі мрії, важливі рішення та великі можливості. Бажаємо кожному впевнено йти до своєї мети, не боятися змін, вірити у власні сили та завжди пам’ятати рідний ліцей, який став важливою частиною життєвої історії.
💙💛 Щиро дякуємо педагогам за мудрість, професіоналізм і щоденну відданість своїй справі, а батькам за підтримку, любов і безмежну віру у своїх дітей.
У добру путь, дорогі випускники! Хай ваші серця будуть сповнені натхнення, життя — мирним і щасливим, а всі найзаповітніші мрії неодмінно здійсняться!


