Виставка-конкурс дитячого малюнку в ЦПО Дарницького району
🏫🎨Центр позашкільної освіти Дарницького району провів виставку-конкурс дитячого малюнку та нагородив усіх його учасників.
❤️Дітей різного віку та гуртків об’єднала одна тема «Я в безпеці».
🌟Конкурс малюнку «Я в безпеці» організовано в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» і проведено на виконання завдань Всеукраїнської програми ментального здоров’я «Ти як?», з метою формування у дітей культури піклування про власне ментальне здоров’я, зокрема через використання можливостей художньої творчості як інструменту психологічної підтримки в умовах довготривалого стресу.
🏆За результатами оцінювання дитячих малюнків журі конкурсу визначило рейтинг його переможців.
Критеріями оцінювання робіт були глибина розкриття теми, оригінальність ідеї, емоційна яскравість, художній рівень виконання.
🥇Отже, І місце у молодшій віковій категорії (6-9 років) посіли вихованки гуртка «Штрих» - керівник Левіцька В.С.: Еліна Пономарьова – «Мене захищають і я в безпеці»; Поліна Кудрицька – «Моя безпека поруч з татом»; Єлізавета Калініченко – «Боги носять форму ЗСУ»; Ангеліна Христич – «Безпека – вдома».
У середній віковій категорії (10-13 років) І місце посіли вихованки гуртка художньої творчості під керівництвом Долгіх В.О.: Олександра Ангелова – «Всі захищені»; Марія Васюрина – «Ти під моєю охороною»; Давид Сичов – «Ми у безпеці» та вихованка гуртка «Колорит» під керівництвом Булах Т.О.: Марія Дениско – «Насильству нема виправдань».
🎉🥳Вітаємо усіх переможців та учасників конкурсу - обдарованих та навчених дітей з творчими успіхами, гідною участю у виставці-конкурсі, цікавими роботами! Бажаємо усім гуртківцям та їхнім керівникам продовження плідного освітнього процесу, творчого і професійного розвитку! Чекаємо на нові малюнки на різну тематику, що нині цікавлять дітей та юнацтво.
☝️Конкурс ставив перед собою доволі амбітні завдання, які на думку його організаторів та учасників були актуальними і корисними для усіх, це: стимулювання творчого самовираження та креативного мислення дітей; сприяння розвитку їх талантів; відновлення почуття безпеки та психоемоційного комфорту, як природного механізму стабілізації психіки; використання практики психологічного розвантаження здобувачів освіти.
🇺🇦Далі буде.